X
12/9 2005

اقامتگاه بوم گردی آریو

اقامتگاه بوم گردی آریو اصفهان دارای زمینی به مساحت 600 متر مربع و ساختمانی با قدمت بیش از 90 سال است که در سال 1397 پس از بازسازی، به عنوان اقامتگاه بوم گردی درجه یک به بهره برداری رسید.

معماری ساختمان اقامتگاه بومگردی مربوط به دوره پهلوی است و شامل حیاط اصلی، ایوان، اتاق ها و حیاط خلوت می باشد. حیاط اصلی اقامتگاه بوم گردی آریو با 250 متر مربع مساحت، دارای فضای زیبا و قدیمی است که با وجود تخت های سنتی و حوض آب، فضایی خاطره انگیزی ایجاد کرده است.

اطلاعات بیشتر
11/12 2005

اقامتگاه بوم گردی سی راه در شیراز

این اقامتگاه به میزبانی فضایی سنتی و چشم‌نواز را در موقعیتی ایده‌آل در اختیار مهمانان عزیز قرار می‌دهد. سوییت مورد نظر با تخت‌های یک‌نفرۀ مناسب و محیطی جذاب برای اقامت 2 مهمان به علاقه‌مندان قابل ارائه است.

شما عزیزان از امکاناتی نظیر اینترنت و تهویه مطبوع برخوردار خواهید بود. صبحانه را نیز با منویی جذاب و کیفیتی مناسب مهمان مجموعه‌اید. پارکینگ اختصاصی از دیگر امکانات این واحد به شمار می رود. این اقامتگاه زیبا با معماری جذاب خود خاطره‌ای ماندگار را برای مهمانان رقم خواهد زد. امیدواریم از تجربه اقامت در بافت تاریخی لذت ببرید و با بازدید از جاذبه‌های گردشگری بی نظیر شیراز حالی خوب را سپری کنید.

اطلاعات بیشتر
دی ان ان